EΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΧΟΡΗΓΟΙ

Πίσω σε όλα τα Νέα της ΑΕΛ ........................................................................................................

19/3 ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΑΝΑΠΟΔΟΣ - ΑΕΛ 0-3

Με νίκη συνέχισε η ομάδα μας στο πρωτάθλημα της Γ΄κατηγορίας κερδίζοντας την ομάδα του Α.Σ Ανάποδος με 3-0.
Η ομάδα μας παρόλο που πολύ γρήγορα στο 13΄ προηγήθηκε με τον Παλαιολόγο, στη συνέχεια του πρώτου ημιχρόνου η απόδοσή της δεν ήταν αυτή που δικαιολογούσε την βαθμολογική της θέση, αντίθετα με την ομάδα του  Α.Σ Ανάποδος που προσπαθούσε να ισοφαρίσει τον αγώνα  αλλά χωρίς να το καταφέρνει.
Στο δεύτερο ημίχρονο η εικόνα της ομάδας μας βελτιώθηκε και στο 68΄ο Παλαιολόγος με το δεύτερο προσωπικό γκολ έκανε το 0-2, που φάνηκε να κλειδώνει την νίκη της ομάδας μας.
Σε αυτό βοήθησε και ο Λεοντής που σε δύσκολη φάση για την ομάδα μας κράτησε το μηδέν για να φτάσουμε στο 89΄που ο Rroshi έκανε το 0-3 μέσα σε πανηγυρισμούς.
Καλή η διαιτησία των κ.κ. Μακρή, Λιαγκάκη και Παπαθανασίου.

Α.Ε.Λ
Λεοντής Αθ., Παλαιολόγος, Παπασχόλης (46΄Χαλιώτης ),  Ζάνιος, Νάνος, Rroshi,  Μάκ Κόλλιας, Κουλοχέρης (86΄Λεοντής Γεώργ.), Λαθουράς,
Καρλατήρας (80΄ Κηρύκος ), Μικράκης (75΄ Μαόφης).

Την επομένη αγωνιστική η ομάδα μας θα αγωνιστεί το Σάββατο  24/3 και ώρα 16:00 στο γήπεδο Φύλλων με τον ΑΟ ‘Εραπος Χαλκίδας.