EΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΧΟΡΗΓΟΙ

Πίσω σε όλα τα Νέα της ΑΕΛ ........................................................................................................

22/1 ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΕΛ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ 3-0

Με νίκη που συνοδεύτηκε με καλή εμφάνιση συνέχισε η ομάδα μας στο πρωτάθλημα κερδίζοντα με 3-0 την ομάδα του ΑΟ Φοίνικα Ψαχνών.
Ο επιθετικός μονόλογος του πρώτου ημιχρόνου δεν έφερε κάποιο γκολ για τους αθλητές μας ,αφού  στην τελική προσπάθεια στις ευκαιρίες που δημιουργήθηκαν δεν ήταν αποτελεσματικοί.
Στο δεύτερο ημίχρονο όμως και στο 66΄ο Παλαιολόγος με κτύπημα πέναλτι έκανε το 1-0, αλλά  το όσκαρ των χαμένων ευκαιριών  συνεχιζόταν μέχρι το 85΄ που ήρθε το δεύτερο γκολ με τον Κουλοχέρη και στο86΄με Παλαιολόγο να διαμορφώνετε το τελικό 3-0 μέσα σε πανηγυρισμούς.
Στον αντίποδα η ομάδα του  ΑΟ Φοίνικα Ψαχνών σε όλο τον αγώνα
προσπάθησε  για κάτι καλό αλλά η ομάδα μας δεν άφησε στον αντίπαλο κανένα περιθώριο για να κινδυνέψει.

Καλή η διαιτησία των κ.κ. Μακρή , Ντούρα και Αντωνίου.